Woca Intensive Wood Cleaner Spray 0,75L

Legyél az első aki értékeli ezt a terméket!

Rövid leírás

WOCA Intensive Wood Cleaner Spray – 750 ml

  • Azonnal használható
  • Kezeletlen, lakkozott, olajozott vagy szappannal kezelt beltéri felületekhez
  • Alaptisztításra és zsírtalanításra

Az Intensive Wood Cleaner Spray használatra kész spray, amely minden típusú beltéri fa felület alapos tisztítására szolgál, beleértve a bútorokat, lépcsőket, ajtókat, falburkolatokat és munkalapokat. Hatékonyan alkalmazható olajozott, viaszolt, festett vagy lakkozott felületeken. Speciális összetételének köszönhetően a WOCA Intensive Wood Cleaner ideális fa padlók további felületkezelés előtti előkészítésére.

5,202 Ft

Vásárlás és rendelés
Parkettázási termékeinket az info@stabparketta.hu e-mail címen, vagy a +36 (30) 278-22-01 mobilszámon rendelheti meg! A laminált padlók közül egyes dekorok raktárkészletről elérhetők, a rendelős dekorok beszállítási ideje 4-6 hét. A szalagparketták, és csiszológépek várható beszállítási ideje 1-2 hét. A vinylpadlók-és svédpadlók szállítási ideje várhatóan 4-6 hét. A kétrétegű parketták és csaphornyos parketták gyártása előreláthatólag 8-12 hét.

Intensive Wood Cleaner Spray – 750 ml

Az Intensive Wood Cleaner használatra kész spray, amely minden típusú beltéri fa felület alapos tisztítására szolgál, beleértve a bútorokat, lépcsőket, ajtókat, falburkolatokat és munkalapokat. Hatékonyan alkalmazható olajozott, viaszolt, festett vagy lakkozott felületeken. Speciális összetételének köszönhetően a WOCA Intensive Wood Cleaner ideális fa padlók további felületkezelés előtti előkészítésére.

Használat előtt mindig végezzen próbát egy kevésbé látható felületrészen, hogy ellenőrizze a termék és a felület kompatibilitását.

Használati útmutató

  • Használat előtt alaposan rázza fel a flakont.
  • Permetezze a terméket közvetlenül a felületre.
  • Hagyja hatni 5 percig, majd tiszta vízzel törölje le.
  • A további felületkezelés előtt hagyja a felületet teljesen megszáradni.

Az Intensive Wood Cleaner az olajozott és viaszolt felületekről teljes mértékben eltávolítja az olaj- és viaszmaradványokat, ezért a tisztítást követően újraolajozás vagy újraviaszolás szükséges. A lakkozott felületek felfrissítéséhez a WOCA Master Care használata javasolt.

További információ és használati útmutató itt érhető el.

Címkék:WOCA
Top